home page

kontakt

facebook

Tymoteusz Szymirski-Kowalski Tymoteusz Szymirski-Kowalski – lider lęborskiej grupy PaT. Przed moją przygodą z PaTem byłem zwykłym nastolatkiem, któremu czasami zdarzało się robić rzeczy powszechnie zakazane młodzieży. PaT obrócił moje życie do góry nogami, oczywiście w pozytywnym sensie. Nauczyłem się, że można doskonale bawić się bez używek. Dążę do tego, aby w przyszłości zostać aktorem.
Daria Tobera Daria Tobera – grupa liderska. Tańczę od 6 roku życia. Jest to moje całe życie. Po tym jak wstąpiłam do PaTu wiele się nauczyłam i stałam się bardziej odpowiedzialna. Z dnia na dzień czuję się co raz lepszą tancerką i mam nadzieję, że jeszcze przez długi czas będę współpracowała z tak fajnymi ludźmi. Setki wspomnień, nowe znajomości i doświadczenia. Nie zamieniłabym na nic innego radości, które doświadczam w PaTcie
Patryk Teofilski Patryk Teofilski – zastępca lidera lęborskiej grupy PaT. Moją pasją i inspiracją do życia jest muzyka . Specjalizuje się w subkulturze Hip Hop’owej. W mojej twórczości bardzo szybko można zauważyć , że opieram się na emocjach. Dlaczego jestem i działam w społeczności PaT ? Ponieważ nie chciałbym, aby moi rówieśnicy popełniali te same błędy które ja popełniałem i mam wielką nadzieję, że poprzez moje działania pomogę w jakiś sposób chociaż garstce młodych ludzi.
Andrzej Puchtel Andrzej Puchtel – grupa liderska. Jestem studentem I roku Akademii Pomorskiej Instytutu Muzyki w Słupsku. Jestem człowiekiem orkiestrą, muzyka i tworzenie jej to moja największa pasja. Do każdego projektu podchodzę z dużym zaangażowaniem, mam nadzieję, że zarażam tym ludzi znajdujących się obok mnie. W pracy wymagam wiele zarówno od siebie jak i od innych. Staram się osiągnąć swój cel. Na co dzień kieruję się olbrzymim poczuciem humoru. Jestem optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. Czym jest dla mnie PaT? Dzięki niemu mam swój zespół muzyczny i wielu przyjaciół.
Natalia Zaranska Natalia Zarańska – koordynator grupy. Człowiek stanowi dla mnie najwyższą wartość. Przez wiele lat swojej pracy zawodowej, zdobywając wciąż nowe doświadczenia – także te osobiste – pragnęłam nie zgubić postawionych sobie dawno temu ideałów. Ceniąc szacunek, prawdę, wierząc głęboko w dobro drugiego człowieka, dbając o prawo do własnego zdania i własną przestrzeń, starałam się wciąż szukać rozwiązań, aby pogubiona w zawiłych, życiowych drogach młodzież podejmowała dobre dla siebie decyzje i mogła się rozwijać. Jestem głęboko przekonana, że wartość własna stanowi dla człowieka podstawę jego życia. Program PaT pojawił się na mojej drodze przypadkiem. Zachwyciłam się nim od samego początku. Stworzył zarówno dla mnie jak i młodzieży przestrzeń do rozwoju. Dał nam możliwości, o których zawsze marzyłam. Przede wszystkim jednak jest formą profilaktyki, którą cenię najbardziej. Profilaktyka rówieśnicza, prawdziwa ma – moim zdaniem – najwyższą wartość. Społeczność PaT-u jest miejscem, gdzie realne jest to, w co wierzę.

Patronat/Matronat nad musicalem
"Szepty Serc"

Patronat nad projektem
Wartością możemy być dla siebie

Realizatorzy projektu
Wartością możemy być dla siebie

Mecenasi projektu
Wartością możemy być dla siebie

Ambasador projektu
Wartością możemy być dla siebie

Piotr Nagiel

Wspierają nas:

Copyright © 2015 PaT Lębork

Autor: mrgrzeg@gmail.com