home page

kontakt

facebook

15. 11. 2015

Szkolenie liderskie w Tczewie

W dniach 13-15.11.2015r. w Tczewie odbyło się szkolenie liderskie. Uczestniczyli w nim nasz lider grupy Tymoteusz oraz Michalina, która w niedługim czasie zostanie kapitanką PaTportu w Gimnazjum nr 1.

Pierwszego dnia na spotkaniu, każdy lider i kapitan przedstawiał obecną sytuację swojej grupy a także planowane działania profilaktyczne. Następnego dnia odbyły się zajęcia na temat budowania grupy z p. Maciejem Cichockim oraz zajęcia na temat: „Mediacje i rozwiązywanie konfliktów”. Nasi liderzy wynieśli z tych zajęć bardzo wiele i dużo się nauczyli. W czasie szkolenia uczono także pracy metodą projektu, tak, aby liderzy potrafili planować swoje działania. Odbyła się sesja zdjęciowa, która była świetną zabawą dla wszystkich. Ostatniego dnia zorganizowane były zajęcia dotyczące kompetencji interpersonalnych i wystąpień publicznych.

Wypowiedź naszej Michaliny niech będzie podsumowaniem wyjazdu: „Osobiście jechałam na takie szkolenie pierwszy raz i muszę przyznać, że taka okazja nie zdarza się na co dzień. Z zajęć wyciągnęłam ogromną ilość wiedzy na wysokim poziomie. Tak wspaniałych ludzi nie spotyka się zbyt często. Przed wyjazdem miałam drobne wątpliwości, ale teraz, nie żałuję ani trochę, że pojechałam.”

Patronat/Matronat nad musicalem
"Szepty Serc"

Patronat nad projektem
Wartością możemy być dla siebie

Realizatorzy projektu
Wartością możemy być dla siebie

Mecenasi projektu
Wartością możemy być dla siebie

Ambasador projektu
Wartością możemy być dla siebie

Piotr Nagiel

Wspierają nas:

Copyright © 2015 PaT Lębork

Autor: mrgrzeg@gmail.com